18 Ocak 2017 Çarşamba

Memur Emeklilerinin ve Memurların Zamlı Maaşları Açıklandı

Dünya Oyun Gününde Suriyeli Çocuklar Eğlendi

Dünya Oyun Oynama Günü nedeniyle Ataa İnsani Yardımlaşma Derneği tarafından Şanlıurfa'da düzenlenen etkinlikte Suriyeli çocuklar gönüllerince eğlendiler.

29 Mayıs 2016 Pazar 20:30
Dünya Oyun Gününde Suriyeli Çocuklar Eğlendi

Dünya Oyun Oynama Günü nedeniyle Ataa İnsani Yardımlaşma Derneği tarafından Şanlıurfa'da düzenlenen etkinlikte Suriyeli çocuklar gönüllerince eğlendiler. Anne ve babalar çocuklarla çocuk olurken, etkinlik renkli görüntülere sahne oldu.

Dünya Oyun Oynama Günü nedeniyle Ataa İnsani Yardımlaşma Derneği tarafından Şanlıurfa'daki Suriyeli yetim ve öksüz çocuklara yönelik düzenlenen etkinlikte Suriyeli çocuklar gönüllerince eğlendi. Yağışlı hava nedeniyle bir gün gecikmeli başlayan etkinliğe Kuveytli işadamlarının yanı sıra çok sayıda Suriyeli vatandaş katıldı. Eyüp Peygamber Mahallesindeki Çamlık Spor Salonunda düzenlenen etkinlikte Suriyeli çocukların sergiledikleri oyun ilgi gördü. Teşekkürler 'Türkiye' şarkısının söylendiği etkinlikte dünya barışı için dua okundu. Renkli görüntülerin yaşandığı etkinlikte Şanlıurfa'da kalan Suriyelilere her zaman destek verdiklerini ifade eden Kuveytli İşadamı Nasır El Basan bundan sonrada yardıma ihtiyacı olan Suriyelilere yardımlarının devam edeceğini söyledi. Düzenlenen etkinlikte Şanlıurfa'da 50 bin civarında Suriyeli çocukları okullara kazandırdıklarını belirten Suriye Okulları Koordinatörü Mehmet Seval, 'Şanlıurfa'da hala 80 bin civarında eğitimden uzak çocuk bulunuyor ve bu çocuklar sokaklarda bu çocukların okullara kazandırılması için çalışma yapıyoruz. 2016 yılında 30 bin civarında Suriyeli çocuğu okula kazandırmak istiyoruz ve Kuveytli iş adamlarından destek bekliyoruz' diye konuştu.

BİLGİ YARIŞMASI OYUNU, ÜYE OLMADAN HEMEN BAŞLA
Anahtar Kelimeler: Kontroloruyle

    Yorumlar


EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
e-gazete
  • Hürriyet Gazetesi - 21 Temmuz 2014 İlk Sayfası
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV
kral oyun, oyun oyna, bedava oyunlar