18 Ocak 2017 Çarşamba

Memur Emeklilerinin ve Memurların Zamlı Maaşları Açıklandı

Sohbet

İnternet ortamında güvenilir ve kaliteli bir sohbet için ideal yerlerden bir tanesidir. Konulan kuralları uyulması durumunda her türlü Sohbet özgürce yapılmaktadır.

29 Aralık 2016 Perşembe 21:36
Sohbet

     Sohbet Odaları Özellikleri 

            Farklı Sohbet odalarında yapılan sohbetler bazı değişikliklere de sahiptir. Her odada bulunan birkaç yönetici ile odadaki sohbet denetlenmektedir. Sohbet sırasında rahatsız olan durumlar yöneticiye bildirilmelidir. Bu şekilde çokça şikâyet edilen kişilere de çeşitli yaptırımlar uygulanmaktadır. İstenmeyen kelimelerin kullanılması durumunda ise siteden uzaklaştırılmaları sağlanmaktadır.

            Her zaman için açık olan sohbet odaları, giriş yapılarak açılmaktadır. Akşam vakitlerinde çok daha dolu olduğu saptanan odalarda gece sohbetlerinde ise kalite düşmektedir. Ayrıca sohbet odalarına çok fazla girilmesi ve şikâyet alınmaması durumunda yönetici olmak da mümkündür.

Sohbetin Keyfini Çıkarken Dikkat

            İnternetin sunduğu sohbet imkânlarına kullanıp keyifli vakit geçirirken birtakım önemli hususlara dikkat ederek Bu keyfi daha güvenli şekilde yaşayabilirsiniz. Kendi Güvenliğiniz için önemli olan hususlar sizin için özellikle Özel Hayat konusunda birtakım önemli noktalar içeriyor.

 SOHBET EDERKEN DİKKAT EDİLECEK HUSUSLAR

            Chat ettiğiniz kişiye kişisel veri ve özel hayatınızla ilgili bilgileri vermemek en doğru işlem olacaktır.

 - Sohbetinize zorlayıcı ve kışkırtıcı tarzda değil keyifli ve eğlenceli şekilde devam ettirmeli yalnızca - sohbetin keyfini çıkarmaya çalışmalısınız.

 - Sohbet odasında hoşunuza gitmeyen bir durum olduğunda bu ortamın tek etmelisiniz.

 - Yasal anlamda sıkıntı yaşamamak için ismime ya da rumuza yönelik hakaret veya saygısızlık içermeyen yazılar yazmalısınız.

 - Yazı yazarken punto olarak büyük harfle değil küçük harfle seçilmeli böylece gözü yormayan mesajlaşma işlemi yapılmalıdır.
Anahtar Kelimeler: ChatSohbet OdalarıSohbet

    Yorumlar


EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
e-gazete
  • Hürriyet Gazetesi - 21 Temmuz 2014 İlk Sayfası
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV
kral oyun, oyun oyna, bedava oyunlar