Memur-Sen Heyeti İHH Koordinasyon Merkezine Ziyaret

Memur-Sen Genel Başkan Yardımcısı Levent Uslu ile beraberindeki heyet İHH İnsani Yardım Vakfının Suriye çalışmalarını yürüttüğü Kilis Koordinasyon Merkezini ziyaret ederek bilgi aldı

Memur-Sen Genel Başkan Yardımcısı Levent Uslu ile beraberindeki heyet İHH İnsani Yardım Vakfının Suriye çalışmalarını yürüttüğü Kilis Koordinasyon Merkezini ziyaret ederek bilgi aldı.
İHH Suriye koordinatörlerinden Serkan Öktem’den çalışmalar hakkında bilgi alan Memur-Sen Genel Başkan Yardımcısı Levent Uslu, gösterilen gayretlerin devamı hususunda tavsiyelerde bulundu. Uslu, Suriye dramına Memur-Sen olarak sessiz kalamadıklarını ve sürekli olarak yardım kampanyalarıyla mağdur Suriyelilere İHH aracılığıyla yardım yolladıklarını belirterek, yardımların devam etmesi için çalışmaların aralıksız sürmesi gerektiğini dile getirdi. İHH Koordinasyon merkezinde bulunan aşevi, fırın ve lojistik depoyu ziyaret eden Uslu ve beraberindeki, günlük 120 Bin ekmek ve 25 bin kişilik sıcak yemek çıkartılmasından büyük memnuniyet duyan heyet çalışanları tebrik ederek koordinasyon merkezinden ayrıldı.


Haberler