Başkan Akcan Tübitak 4006 Bilim Fuarını Yerinde İnceledi

Akyazı Belediye Başkanı Hasan Akcan Madanoğlu Ortaokulu tarafından hazırlanan Tübitak 4006 Bilim fuarına katılarak 33 öğrencinin hazırladığı bilimsel çalışmayı yerinde inceledi

Akyazı Belediye Başkanı Hasan Akcan Madanoğlu Ortaokulu tarafından hazırlanan Tübitak 4006 Bilim fuarına katılarak 33 öğrencinin hazırladığı bilimsel çalışmayı yerinde inceledi.
Tubitak 4006 bilim fuarı kapsamında Madanoğlu Ortaokulunda öğrenim gören 33 öğrencinin hazırladığı bilimsel çalışmaları sergilendi. Fuarı yerinde incelemek üzere Akyazı Belediye Başkanı Hasan Akcan’da ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Recep Özdemir, Madanoğlu Ortaokuluna ziyarette bulundu. İncelediği tüm proje, bilimsel çalışma ve fikirler hakkında öğrencilere sorular soran Başkan Akcan, incelediği projelerde öğrencilerin göstermiş olduğu başarıları ve dahice fikirler tek tek tebrik ederek tüm öğrencilere gelecek çalışmalarında da başarılar diledi. Başkan Akcan yaptığı konuşmada, “Bugün Madanoğlu Ortaokulu Tübitak 4006 bilim fuarında gördüğüm projeler güzel o öğrencileri yetiştiren siz siz değerli öğretmenlerinde eserleridir. Böyle başarılı öğrenciler yetiştirdikleri için tüm öğretmenlerimize ve Bu fuarda emeği geçen tüm öğrencilere teşekkür ediyorum. Akyazı Belediyesi olarak Okullarımızın Bilim, Kültür projelerine belediye olarak her zaman ve her türlü desteğe varız. İlçemiz başarılı öğrencileri tarafından hazırlanan Tübitak 4006 bilim fuarında 33 öğrencimizin hazırladığı bilimsel çalışmaları inceledim. İlçemiz adına böyle başarılı öğrencileri çıkması bizi de çok memnun etmiş ve gurur vermiştir. Çocuklar gerçekten hazırladıkları projelerine emek vermişler ve güzel projelere imza atmışlar. Her projeyi büyük bir dikkatle izledim. Çocuklardan şaşırtıcı ve bir o kadar güzel fikirler çıkmış. Akyazı Belediyesi olarak bu tür başarılı öğrencilerin arkasında durmak adına bizlerde her zaman öğrencilerimizin yanında olduk bundan sonra da her zaman yanlarında olacağız. Belediye olarak bizlerden ne istekleri varsa her zaman karşılamaya ve yerine getirmeye hazırız” dedi.


Haberler