Uzman Kadrosu İle Nail Stil Hizmetinizde

Şu an Avrupa ve Amerika'da çok yaygın olan, protez tırnak uygulamasını Nail Stil güzellik salonumuzda, uzman kadromuzla sizlere sunmaktayız.

Bakımlı eller, güzel ayaklar, biz kadınların vazgeçilmezidir. En kaliteli malzemeler ile, sağlıklı, hijyenik bir ortamda sunduğumuz manikür, pedikür, sir hizmetleri çok deneyimli uzman bir kadro ile Nail Stil sizlerin hizmetindedir.

Şu an Avrupa ve Amerika'da çok yaygın olan, protez tırnak uygulamasını Nail Stil güzellik salonumuzda, uzman kadromuzla sizlere sunmaktayız. Uzun süre ellerin ve ayakların, manikürlü ojeli, düzgün görünmesini sağlayan bu yöntem, yaz aylarında büyük bir kolaylık getirmektedir. Ayrıca, tırnak yeme alışkanlığı olan, hiçbir zaman uzun ve güzel tırnaklara sahip olamamış hanımlar, bu keyfi protez tırnak ile yaşayabilirler.

Çıkmayan kalıcı oje uygulaması ise, sizlere tam iki hafta konfor sağlayan bir yöntemdir. Özel UV bazlı uygulanan ojelerimizin kuruma süresi son derece kısadır. İlk oje sürüldüğü andaki gibi tırnaklar parlak ve canlı kalır. Sadece ellerde değil, ayak tırnakları için de büyük bir çözüm getirir.

Kalıcı Makyaj her şartta bakımlı olmak isteyenler için, çok uygun bir seçimdir. Hafif sürme, şekil verilmiş güzel kaşlar, sizi yıllarca terk etmez. Bu yöntem, gözleri dudakları ve kaşları sadece belirginleştiren, yüzdeki ifadeyi netleştiren bir çerçevedir.

KİRPİKLERİNİZİN YETERİNCE GÜZEL GÖRÜNMEDİĞİNİ Mİ DÜŞÜNÜYORSUNUZ?

Uzun ya da kısa kirpikleriniz, sert ve aşağı doğru ise, bunu kıvrık, güzel kirpiklere dönüştürmek elimizde. Özel solüsyon ve yapıştırıcılar ile uygulanan bu perma işleminin, göz ve kirpik sağlığına hiçbir zararı yoktur. Sadece kirpik perması uygulaması değil, gözlerinizi ön plana çıkaracak, kirpiklerinize dolgunluk verecek, sizi genç ve canlı gösterecek ipek kirpik uygulaması da popüler uygulamalardandır.

Nail Stil:

www.nailstil.com

Suadiye, Emin Ali Paşa Cd. No:75, 34744 Kadıköy/İstanbul

Haberler