Başbakan Bingöl Referandum Mitinginde Bir Sürü Müjde Verdi

Bingöl’de referandum propagandası amaçlı konuşan Binali Yıldırım, Bingöl halkına bir sürü müjde verdi. Verdiği müjdeler arasında asma köprü bile var.

AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Binali Yıldırım, referandum kapsamında 15 Temmuz Meydanı’nda halka seslendi. Referandum konuşmasının arasında Bingöl için bir çok projeden bahsetti. Bu projeler ilaç ve süt fabrikası açılması, bölünmüş yol, asma köprü ve  şehir meydanının baştan tasarımı gibi şehre hayat katacak müjdeler.

FETÖ konusuna da değinen Binali Yıldırım, “3-5 çapulcuya bu ülkeyi bırakacak değiliz. Bütün FETÖ itleri hesap verecek” ifadelerini kullandı.

ÜLKEYİ İKİYE BÖLMEYE ÇALIŞIYORLAR

Binali Yıldırım Cezayir’i örnek vererek, “daha önce Cezayir’i bu şekilde böldüler. Ülkemizde böyle bir oyun oynamalarına izin vermeyeceğiz” diye açıklama yaptı.

BİNGÖL’DE İKİ FABRİKA SÖZÜ

Yapılan açıklamada cazibe merkezleri oluşturulmaya çalışılıyor. Bu kapsamda Bingöl’de de iki fabrika kurulacağı müjdesi verildi. Bu fabrika sayesinde birçok kişiye istihdam sağlanacak.

16 Nisan’dan evet oyu çıkması ile birlikte tüm terör örgütlerinin köküne kadar temizleneceği sözünü de veren Yıldırım, FETÖ’nün de tamamen bitirileceği açıklandı.
Haberler