Diriliş Ertuğrul Dizisinde “Ertuğrul” Diziden Ayrılacak

Diriliş Ertuğrul dizisi 3 sezondur seyircilerle buluşuyor ve izleme rekorları kırıyor. Edinilen bilgiye göre Diriliş Ertuğrul Dizisi bu yıl konsept değişikliğine gidecek ve Osman Gazi dönemi başlayacak.

Her hafta Çarşamba günü saat 20.00’de TRT1 ekranlarında seyircileriyle buluşan ve reytingleri altüst eden dizi olan Diriliş Ertuğrul’da bu sezon sonunda başroldeki Ertuğrul karakterini canlandıran Engin Altan Düzyatan diziden ayrılacağı söyleniyor. Çünkü dizi artık bir sonraki sezonda Osman Gazi dönemine geçmeyi planlıyor.

OSMAN GAZİ KİM OLACAK?

Diriliş Ertuğrul’u ardından 4. Sezon niteliğinde olan Osman Gazi dizisinde Osman Gazi yerine oynayacak kişi aranıyor. Henüz bu konuda kim oynayacağına dair bir gelişme olmadı.

ERTUĞRUL ÖLECEK Mİ?

Diriliş Ertuğrul dizisinde sezon sonuna doğru Ertuğrul’un ölüp ölmeyeceği konusunda net bir şey söylenmedi. Diriliş Ertuğrul dizisi Osman Gazi’ye geçişte nasıl bir adım atacak. Bu konuda da henüz bir şey söylenmedi.  

Osman Gazi daha Diriliş Ertuğrul dizisinde annesinin karnında duruyor. Sezon sonuna kadar bu süreç nasıl hızlandırılacak? Herkes bunu merak etmeye başladı.

DİZİDE EN SON NELER OLDU?

Bakıldığında daha dizi de Osman Gazi annesinin karnında ve doğmadı bile. Bununla birlikte daha Osmanlı’nın kurulması için Kayı Obası çok ufak ve güçsüz. Gündüz Alp büyük evlat ve onun başına bir şey mi gelecek yoksa abisiyle mücadelesi mi olacak? Bu konuların cevabı daha ileriki dönemlerde netleşecek.
Haberler