Yeni Dizi Kalp Atışı 1. Bölüm Ne Zaman Başlayacak?

Yakında Show TV ekranlarında izleyicilerle buluşacak Kalp Atışı dizisi şimdiden herkesi heyecanlandırdı gibi. Öykü Karayel ve Gökhan Alkanın başrollerini üstlendiği Kalp Atışı dizisi ne zaman yayınlanacak?

Türkiye'de sürekli bir çok dizi çekilse de bazı diziler daha 3 bölüm oynamadan yayından kaldırılabiliyor. Bu sebeple kaliteli dizi çekimi her zaman en önemli şey. Yazın gelmesiyle yaz dizileri de ekranlarda yerini almaya başlıyor. Dizilerin sezon finaline girmesiyle, yeni diziler ekranlara gelmeye başlıyor. Bunlardan bir tanesi de Kalp Atışı dizisi. Show TV ekranlarında seyircilerle buluşacak olan Öykü Karayel ve Gökhan Alkan'ın başrollerde oynadığı dizinin 29 Haziranda ekranlara gelecek. Kalp atışı dizisi 1ç bölüm fragmanı yayınlandı.

KALP ATIŞI DİZİSİ KONUSU

Ege'de bir kasabada oturan Eylül (Öykü Karayel) babasının dayağından sonra köyden ayrılmıştır. Henüz lise öğrencisi olan Eylül, babannesi ile birlikte yaşamaya başlamıştır. Çok başarılı bir doktor olan Asaf Denizoğlu (Gökhan Alkan) ise bir anda doktorluktan öğretmen olmaya karar vermiştir. Eylül'ün hocası olan Asaf, onu iyi bir doktor olmaya zorlayacaktır. 

Asi ve kavgacı bir kız olan Eylül, hocası Asaf'ı sevecek ve alt üst olmuş hayatı bir anda değişmeye başlayacaktır. Fragmanda gördüğümüz kadarıyla oldukça güzel dövüşebilen Eylül, sürekli olay çıkarıp bir çok kişinin canını yakacağa benziyor.

Herkesin heyecanla beklediği Kalp Atışı dizisi 1. bölüm fragmanını sizler için paylaşıyoruz. Fragmanına bakılırsa dizi yaza damgasını vuraak gibi gözüküyor.

Haberler