Isparta'da Silahlar Konuştu! Ölüler ve Yaralılar var!

Isparta'da dün gece saatlerinde çıkan olayda bir kafenin işletmecisi olan İsmail Turan ve akrabası Erdoğan Gümüş kafenin yer sahibi olan Hasan Özkan tarafından kurşun yağmuruna tutuldu.

Isparta'da dün gece saatlerinde çıkan olayda bir kafenin işletmecisi olan İsmail Turan ve akrabası Erdoğan Gümüş kafenin yer sahibi olan Hasan Özkan tarafından kurşun  yağmuruna tutuldu. Olayda Turan'ın oğlu da ağır yaralandı. Yaşanan olay sonrasıında kafe çalışanları ve işletme sahibinin yakınları tarafından Hasan Özkan linç edilmek istendi.
Yaşanan bu inanılmaz olay dün gece sularında yaşandı. Bahçelievler mahallesinde yer olan kafede çıkan olayda kafe işletmecisi ile kafenin yer sahibi arasında çıkan tartışma sonucu kafe yeri sahibi Hasan Özkan silahına davrandı ve olanlar oldu. Kurşunların hedefinde olan işletmeci İsmail  Turan, oğlu Muhammet Ali ve akrabaları Erdoğan Gümüş kanlar içinde kaldı ve baba Turan ve Akraba Gümüş olay yerinde kanlar içinde kaldı.
Olay yerine kısa sürede gelen polis ekipleri ve sağlık ekipleri hemen olaya müdahale etti. Hastaneye kaldırılan 3 yaralıdan İsmail Turan ve Erdoğan Gümüş kurtalımadı. Oğul Muhammet Ali Turan'ın ise hayati tehlikeyi atlatamadığı bildirildi. 
Yaşanan olayın ardından işletme çalışanları ve işletme sahibinin yakınları Hasan Özkan'ı linç etmek istedi. Zanlıyı öfkeli kalabalığın elinden polisler kurtardı. Hasan Özkan'ın emniyetteki işlemlerden sonra adliyeye gönderileceği açıklandı.
 

Haberler