Game Of Thrones 8. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Game Of Thrones 8. Sezon hakkında dedikodular daha Game Of Thrones 7. Sezon bitmeden başladı bile. Daha şimdiden Game Of Thrones 8. Sezon ne zaman başlayacak diye konuşuluyor. Peki Game Of Thrones 8. Sezon ne zaman başlayacak.

Game Of Thrones dizisi sürekli hackerlarla başı derde giriyor. Daha vakti glmeden bu zamana kadar bir çok kez dizi bölümleri yayınlandı. Aynı olay 6. sezonda da, 7. sezonda da yaşandı. Artık HBO bu konuda tedbirler almaya çalışıyor ve bu bilgileri içeriden sızdıran ve firmaya zarar veren kişileri araştırıyorlar.

Game Of Thrones 7. Sezon 7. Bölüme kadar gelen dizi 8. bölümde final yapacağı söyleniyor. Daha sonra ise yeni sezon yani Game Of Thrones 8. Sezon için beklemeye başlayacağız. HBO önceki yaptığı açıklamalarda dizinin 8. sezon ile birlikte dizi finali yapacağı konuşulurken, son açıklamalarda, dizinin 9. sezonunun da çekileceği söylendi. 

GAME OF THRONES 8. SEZON

HBO açıklamalrında dizinin 8. sezonunun ne zaman yayınlanacağı hakkında tam bir bilgi vermese de, şirket kuralları gereği, dizinin 8. sezonunun tamamen çekilmeden yayınlanmaya başlamayacağı açıklamasını yaptı. 

Ama Game Of Thrones 7. sezon 5 ülkede ve 240 günde çekildiğini biliyoruz. Yani Game Of Thrones 7. sezon bitişi bu Pazartesi gerçekleşecek. Yani 7. sezon bitişinin üzerine 240 gün koyarsak, 8. sezon Nisan ayı sonları veya Mayıs ayı başlarında yayınlanacağı düşünülüyor.

Haberler