Tarafsız Oto Ekspertiz Hizmeti

 Firmamız ikinci el otomobil alış ve satışlarınızda gerekli olan tüm kontrolleri sağlamak için hizmet vermektedir. Teknolojik ve profesyonel aletler aracılığıyla alacağınız aracın kalitesini ölçüyor ve herhangi bir problem bulunuyorsa bunların üstesinden gelmek için elimizden geleni yapıyoruz. İkinci el bir otomobil almak istiyorsanız ve otomobilin ne tür sorunları olduğu konusunda bilgi almak istiyorsanız bizlere ulaşabilirsiniz.

            Firmamız sizlerin paranızın boşa gitmemesini araçların kontrolünü gerçekleştirerek sağlamaktadır. Böylelikle alacağınız araçların nasıl bir durumda olduğunu yapacağımız testler aracılığıyla öğrenebilirsiniz. Oto ekspertiz hizmetimizden faydalanmak ve bizim oraya gelmemizi istiyorsanız bizlere ulaşabilirsiniz. Dilediğiniz yere gelip araçlarınızın ne durumda olduğunu gözlemleyecek ve sizlere araç hakkında en detaylı bilgileri vereceğiz. Araçların ne kadar sağlıklı olduğu konusunda bilgi sahibi olmak ve kesin bir bilgi almak istiyorsanız kaliteli test cihazlarımızla sizlere hizmet vereceğiz.

 Kullandığımız Teknolojik Aletlerle Araçlardaki Tüm Sorunları Analiz Ediyoruz

            Kullandığımız teknolojik aletlerle birlikte vermiş olduğumuz hizmetten faydalanmak istiyorsanız ve alacağınız aracı güvenli bir şekilde kullanmak istiyorsanız bu konuda da yardımcı olabileceğimizi söylemek isteriz. Başvuru yaptığınız taktirde araçların kontrolünü gerçekleştirecek ve sizlere rapor olarak araç durumlarını ileteceğiz. Ekspertiz hizmetini tarafsız bir şekilde sunduğumuzdan dolayı her iki tarafında güvenli bir şekilde alışveriş yapmasını sağlıyoruz. Firmamızda bulunan profesyonel elemanlar sayesinde araçlarınızda bulunan tüm problemleri gidermek için en iyi ve en yeni yöntemleri kullanmaktayız. Eğer aracınızda bir problem olduğunu düşünüyorsanız bu konuda da bizlere başvuru yapabilirsiniz. Uzun süre boyunca aracınızı kullanmadıysanız ve araç içerisinde çeşitli problemlerin oluştuğunu düşünüyorsanız bu konuda da yardımcı olabiliriz.

 Arabalarınızın motor performans testini ve ne kadar yol gidebileceğini öğrenmek istiyorsanız firmamıza başvuru yapabilirsiniz. Firmamız son derece güvenli bir hizmet verdiğinden ve sizleri mağdur etmeyecek şekilde çalışma gerçekleştirdiğinden dolayı aklınızdaki tüm soru işaretlerinin kalkmasını sağlıyoruz. Ekspertiz hizmetini İstanbul ilinde her ilçeye vermekteyiz. Tüm bunların yanı sıra süspansiyon testini de gerçekleştirerek konforlu bir şekilde araba kullanmanıza da yardımcı olmaktayız. Süspansiyonların ne kadar güvenli olduğunu ve bakım yapılıp yapılmadığı konusunda da sizlere bilgi vermekteyiz.

 Fren ve Tesisat Testleri

            Uzun yol yapabileceğiniz bir araba arıyorsanız ve bu konuda güvenli bir ekspertiz firması arıyorsanız tam adresinde bulunduğunuzu söylemek isteriz. Firmamız arabanın fren ve diğer iç tesisat testlerini gerçekleştirerek tarafınıza rapor sunacaktır. Raporlar sayesinde arabalarınızı tamir edebilir ve uygun fiyatlarla tüm araba testleriniz tarafımızca test edilecektir. Uzun yollarda ve kış aylarında arabayı güvenli bir şekilde kullanmak istiyorsanız fren testi yaparak daha iyi bir tesisat standardına ulaşmanızı sağlıyoruz. Böylelikle aracın tüm problemlerini çözmüş bulunuyoruz. En son sürüş testini de profesyonel elemanlarımız gerçekleştirerek aracın ne kadar güvenli olduğu konusunda da sizlere bilgileri sunacağız. Eğer uzun yol gitmek istemiyorsanız ve zamanınız yoksa aracı kontrol etmek için profesyonel elemanlarımız verdiğiniz adrese gelecektir.

Haberler