Çamaşır Makinesi Deterjan Çekmecesi Sorununa Kaliteli Çözüm

Çamaşır makinesinin her bir parçası ve fonksiyonu yıkama konusunda önemli etkenler oluşturur. Buna göre Kozyatağı Arçelik Servisi merkezimizde de çok sık şekilde karşı karşıya kaldığımız çamaşır makinesi deterjan çekmecesinden su kaçışı problemine yönelik olarak profesyonel standartlarda servis hizmetleri sunulmaktadır

21. yüzyıl dünyasının en önemli teknolojik yeniliklerinden birisi olan ve yaşam konforunun çok daha yüksek kalite standartlarına sahip olabilmesini sağlayan çamaşır makineleri ile birlikte insanların, çamaşır yıkama işlemini eskiye göre daha iyi, daha hızlı ve daha kolay bir şekilde gerçekleştirebilmesini sağlıyor. Elde çamaşır yıkama işlemlerine nazaran daha da ekonomik bir yöntem olan çamaşır makinesi ile çamaşır yıkama işlemleri günümüzde yaygın olarak tercih ediliyor. Yüksek teknoloji ürünü olan Arçelik markalı çamaşır makineleri ile çamaşır yıkama işlemi daha da kaliteli bir hale gelirken, çamaşır makinesinin her bir parçası ve fonksiyonu yıkama konusunda önemli etkenler oluşturur. Buna göre Kozyatağı Arçelik Servisi merkezimizde de çok sık şekilde karşı karşıya kaldığımız çamaşır makinesi deterjan çekmecesinden su kaçışı problemine yönelik olarak profesyonel standartlarda servis hizmetleri sunulmaktadır.

Pratik şekilde çözülebilir yapıda olan bir çamaşır makinesi arızası olarak, yaygın şekilde görülen Arçelik çamaşır makinesinin deterjan çekmecesinden su kaçması problemi için 7 gün 24 saat kesintisiz olarak iletişim imkanının bulunduğu Fikirtepe Arçelik Servisi merkezinin iletişim hattına başvuru gerçekleştirerek, söz konusu çamaşır makinesi arızası için profesyonel yardım alınabilmektedir. Bu noktada bölge genelinde gelebilecek arıza bildirimlerine ilişkin olarak her zaman hazır durumda bulunan tam teşekküllü gezici servis araçları en hızlı şekilde arıza bildirimlerinin yapıldığı adreslere ulaşabiliyor. Bu durum öncelikli olarak çok ciddi bir sorun olan servis aracının gelmesini bekleme çilesini ortadan kaldırdığı gibi arıza onarımının hızla yapılarak, en kısa süre içerisinde yeniden makinenin kullanımının mümkün olmasını sağlıyor.

Çamaşır makinesinde gerekli olan arıza tespit kontrollerine deterjan çekmecesinden su kaçırması sorunu için ilk olarak çamaşır makinesinin giriş suyunun basınç değerlerini kontrol ederek, başlamaktadır. Makinenin bağlı bulunduğu şebeke suyu musluklarının seviyesi düşürülerek, makineye gelen suyun basıncı düşürülmektedir. Eğer bu soruna çözüm teşkil etmez ise makinenin taşıyıcı ayarlanabilir nitelikte olan ayaklarının dengede olmaması olasılığına göre, taşıyıcı ayakların dengeye getirilmesi sağlanır. Son olarak ise Ünalan Arçelik Servisi uzmanları tarafından çamaşır makinesinin yuvasına iyi şekilde oturup, oturmadığı kontrol edilir. Ayrıca bu haznede çatlak olup, olmadığı kontrol edilir ve olası fiziki sorunları halinde doğrudan orijinal Arçelik deterjan çekmecesi parçası ile değişimi yerinde gerçekleştirilir.

Haberler