Afrodizyak Etkili Parfümler Hangileridir ?

Parfüm kullanmak, insanın çok eski tarihlerde bulduğu ve geliştirerek, gerek kimya gerekse doğa konusunda üstüne koyarak bugüne bin bir çeşitlerini getirdiği doğal aromalarla bezeli bir alışkanlıktır

Parfüm kullanmak, insanın çok eski tarihlerde bulduğu ve geliştirerek, gerek kimya gerekse doğa konusunda üstüne koyarak bugüne bin bir çeşitlerini getirdiği doğal aromalarla bezeli bir alışkanlıktır. Bugün sosyal yaşamın en önemli belirtilerinden biri giyinmek ise bir diğeri de güzel kokmaktır. Ancak kendimize has kokularla sosyal ilişkilerde bir saygınlık ve hoşluk katabilir; aynı zamanda kendimize saygımızı da kıyafetlerimize ve tenimize sürdüğümüz kokularla devam ettirebiliriz. 
 
 Neden Açık Parfüm Kullanmalı? 
 
Açık parfüm kullanmak iki türlü rol oynamaktadır. Bunlardan ilki çeşitli hareket noktalarından sonra insanın üstüne yapışan ve ''istenmeyen'' olarak nitelendirilen nahoş kokuların geri püskürtülmesi. Diğeri ise üstüne doğadan ödünç alınmış ve taze kokuların kıyafetlere uygun hale getirilip sürülmesidir. 
 
Açık parfüm her iki ihtiyaca da cevap vermektedir. Hem istenmeyen kokuları engeller hem de istenen kokuları bir üst noktaya taşır. Bunu yaparken de markalı parfümlerden çok daha ucuz ve ekonomiktir. Bu nedenle günümüzde insanlar açık parfümlere yönelmiş, en kısa ve ucuz yoldan kendilerini ifade eden kokuları elde etmişlerdir. 
 
 Açık Parfümler İkiye Ayrılır 
 
Açık parfümler ''Edt'' ve ''Edp'' olarak ikiye ayrılmaktadır. Edp parfüm modelleri çok daha yoğun olup giysiye de tene de daha çok iz bırakır. Bu da daha kalıcı kılar. Edt parfümler ise daha hafif ve doğal olup etkisi de süresi de daha kısadır. Toll açık parfümlerde her ikisi de mevcuttur. İsteyenlerin tercihine göre yoğun ve kalıcı Edp parfümler ya da doğal ve kısa etkili parfümler kodlarıyla birlikte satın alınabilir. 
 
 Afrodizyak Etkili Parfümler 
 
Toll açık parfüm kullanan erkekler ve kadınlar hem kendi kokularından memnun olmakta hem de bu kokular sayesinde karşı cinsi de istedikleri oranda etkileyebilmektedir. Tercihlerden en üstte olanı afrodizyak etkili parfümler ile karşı cinste baş döndürücü etkiler yaratabilir ve onları çekim alanınıza doğru yaklaştırabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken teninize ve giyim tarzınıza en uygun açık parfümlerin kodlarını almak ve alışverişi o kodların rakamlarını söyleyerek satın almak. Böylece koduyla beraber aldığınız parfümler hem sizi hem de karşı cinsi sonsuz mutlu etmeye başlayacaktır.

Haberler