Tasarruf Etmenin En Kolay Yolu

Tasarruf Etmenin En Kolay Yolu

            Kalorifer peteklerinin içinde dolaşan su, aşındırıcı etkisiyle bilinir. Sıcak suyun temas ettiği bölgelerde yaşanan aşınmalar petekler neden kirlenir sorusuna verilecek en basit cevaptır. Küçük parçaların kopmasına, pas ve çamur birikimine neden olan durum gün geçtikçe tesisat üzerinde tıkanıklıkların görülmesini ve su dolaşımının azalmasını sağlar. Bunun sonucunda da ısı kayıpları yaşanır.

            Bursa ve çevresinde hizmet veren ekiplerimiz, bireysel sistemlerin temizliğinden merkezi sistemlerde yaşanan sorunlara, kazan temizliğinden yaşanan ısı kayıplarına kadar her konuda müşteri ihtiyaçlarını eksiksiz bir şekilde tamamlar. Kombilerin rahat ve verimli çalışmalarını sağlayan petek temizliği tıkanmalarının önlenmesini ve sistem içerisindeki suyun rahat hareket edebilmesini sağlar. Verimli bir ısı kontrolü için son derece önemli olan petek temizliği yapmanın faydaları arasında faturalara yansıyacak avantajlar da eklenebilir.

            Düzenli olarak kombi petek temizliği yaptırarak ısıtma sistemlerinin uzun süreli ve sorunsuz olarak çalışması sağlanabilir. Konusunda deneyimli ekiplerimiz verdikleri kusursuz hizmetlerle kış aylarında yaşanacak sorunlardan etkili korunma sağlar. Isınma sistemlerinin kış aylarının ortasında bozulmaması için mevsim bitimlerinde ya da kış başlamadan hemen önce düzenli olarak kalorifer petek temizliği yaptırılmalıdır.

            Müşterilerimizin ideal temizlik döneminin peteklerin kullanılmadığı mevsimler olduğunu bilmesi planlama açısından son derece önemlidir. Oldukça ekonomik olan temizlik işlemleri sonucunda elde edilecek ısı kalıcı olacaktır. Bütçesine doğal gaz faturası yüklemden küçük bir bütçeyle verimli bir ısınma hizmeti almak isteyenler ekiplerimizle iletişime geçebilirler.

Haberler